وزارت جهاد کشاورزی سبد غذایی مردم را در شرایط سخت تحریم تامین کرده است
1399/04/14

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی گفت: در شرایط سخت تحریم، مجموعه وزارت جهاد کشاورزی با سربلندی و افتخار سبد غذایی مردم را تامین کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان، محمدرضا طلایی در مراسم معارفه رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان با اشاره به این مطلب که در شرایط سخت تحریم هستیم ولی مجموعه وزارت جهاد کشاورزی با سربلندی و افتخار سبد غذایی مردم را تامین کرده است، تصریح کرد: این مهم با عنایت به برکات فراوان خداوند متعال، تلاش‌های ارزشمند کشاورزان، اجرای سیاست‌های درست ابلاغی و همت والای همکاران و کارشناسان در سراسر کشور محقق شده است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه در دوره جدید مدیریتی وزارت جهاد کشاورزی باید توان کار و تلاش مان را دوچندان کنیم و امروز امید زیادی به بخش کشاورزی است، اظهار کرد: کشاورزان زحمتکش ثابت کرده‌اند می‌توانند روی پای خود بایستند و در استقلال اقتصادی کشور سهیم باشند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به سخنان وزیر جهاد کشاورزی در مجلس و توصیه‌های رئیس جمهوری به وزیر جهاد کشاورزی در اهمیت موضوع بخش کشاورزی افزود: در سالی که تعهد وزارت جهاد کشاورزی بر افزایش 5 میلیون تنی محصولات و تولیدات کشاورزی است، باید در حوزه های مختلف از جمله آب و خاک و گلخانه ها این مهم را محقق کرده و با توجه به رویکرد وزارت جهاد کشاورزی که همان کار و تلاش است با برنامه‌ریزی‌های درست، منسجم، همت، کار و تلاش مضاعف، رفاقت و همدلی در شرایط سخت تحریم ها بتوانیم تعهدات خود را انجام داده و این مهم را محقق سازیم.

وی با بیان اینکه وظیفه وزارت جهاد کشاورزی در شرایط سخت و تحریم، تامین نهاده ها که مهمترین ابزار تولید و کار در استانها است، تاکید کرد: استان‌ها نیز باید از این ظرفیت طلایی نهایت استفاده را نمایند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به طرح یاوران تولید گفت: با توجه به نیروهای کارشناس و نیروی انسانی جوان و وجود محققین زبده و با تجربه در استان می توانیم با همگرایی در راستای افزایش تولید محصولات کشاورزی در واحد سطح قدمهای موثری برداریم.

وی تلاش در جهت اجرایی کردن تعهدات و برنامه های توسعه باغات در  اراضی شیب دار و کم بازده تاکید و با اشاره به اقدامات موثر و چشمگیر انجام شده در استان، اظهار امیدواری کرد: جهش مطلوبی در این زمینه در لرستان صورت گیرد.

وی در پایان با قدردانی از عبدالرضا بازدار، اسفندیار حسنی مقدم  را به عنوان رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی لرستان معرفی کرد.

در این مراسم، مشاور وزیر و مدیرکل امور استان های وزارت جهاد کشاورزی نیز تصریح کرد: استفاده از ظرفیت های موجود در هر استان، بهره گیری بهینه و مناسب از نیروی انسانی به عنوان یک سرمایه ارزشمند، جوانگرایی مبتنی بر تخصص و همدلی و همگرایی در همه مجموعه ها از مهم‌ترین برنامه‌های وزارت جهاد کشاورزی است.

تعداد مشاهده خبر932 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal