لزوم استفاده از ظرفیت‌های تخصصی دامپرشکی در کشور
1399/04/14

رئیس سازمان دامپزشکی کشور در آیین معارفه 3 تن از مدیران کل این سازمان، خواستار اتخاذ مدیریت سیستماتیک جهت تسهیل و تسریع در پیشبرد اصولی حیطه وظایف و استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود تخصصی در کشور شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، علی‌صفر ماکنعلی رئیس این سازمان ظهر امروز شنبه 14 تیرماه با معارفه مدیران کل دفتر بهداشت و مدیریت بیماری های دامی، دفتر بهداشت و مدیریت بیماری های طیور، زنبور عسل و کرم ابریشم و مدیرکل حوزه ریاست، حقوقی و ارزیابی عملکرد، گفت: با معرفی مدیران کل این دفاتر تا حدود زیادی جابجایی‌های متناسب با سیاست‌های در دستورکار دوره جدید مدیریت این سازمان کلید خورده است.

رئیس سازمان دامپزشکی کشور که در این جلسه نیز همچون جلسات پیشین بر تخصصی بودن سازمان و اهمیت تلفیق تلاش مسئولانه و در عین رعایت تمام فاکتورهای تخصصی در تصمیم‌گیری‌ها تاکید داشت گفت: احیای سیستم حقوقی سازمان، رسیدگی به آیین‌نامه ماده 19 و ... از جمله کارهایی است که مدیرکل حوزه ریاست و حقوقی سازمان از طریق تشکیل کمیته ملی حقوقی باید در دستور کار قرار دهد.

وی با تاکید بر لزوم اتخاذ روش مدیریت سیستماتیک جهت تسهیل و تسریع در پیشبرد اصولی حیطه وظایف سیاستگزاری سازمان دامپزشکی کشور و استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود در کشور تصریح کرد: از مدیران دفتر بهداشت و مدیریت بیماری‌های دامی و دفتر بهداشت و مدیریت بیماری‌های طیور، زنبورعسل و کرم ابریشم انتظار می‌رود با کمک گرفتن از سیستم‌های رصد و پایش و ارائه برنامه های کاربردی از انجام اقدامات فرسایشی تکراری پرهیز شود.

ماکنعلی در عین حال با اشاره به ارزش اقتصادی صنایع دام، طیور و آبزیان به ویژه صنعت طیور، خواستار استفاده از اساتید مجرب و مشتاق دانشگاه‌های کشور و کارشناسانی شد که به هر دلیل با وجود داشتن تخصص از توانایی آنها استفاده نشده است.

به گفته وی، با توکل به خدا و جسارت و شهامت در استفاده از مدیران قابل در تمام ارکان سازمان دامپزشکی کشور، اتفاق‌هایی مثبت و خوبی در مسیر خدمت با کمیت و کیفیت بیشتر به بهره‌برداران رخ خواهد داد.

لازم به یادآوری است ریاست سازمان دامپزشکی کشور با صدور احکامی جداگانه دکتر وحید کشاورز زمانیان را به عنوان مدیرکل جدید حوزه ریاست، حقوقی و ارزیابی عملکرد؛ دکتر علیرضا اکبرشاهی را به عنوان مدیرکل دفتر بهداشت و مدیریت بیماری‌های دامی و دکتر محمدباقر مقدس را به عنوان مدیرکل دفتر بهداشت و مدیریت بیماری‌های طیور، زنبورعسل و کرم ابریشم منصوب کرد.

تعداد مشاهده خبر810 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal